Умови згоди

Інтернет-магазин www.zonakomforta.com.ua (далі – Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів через Інтернет-магазин (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

 

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ, ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

1.1 Реєстрація користувача та оформлення користувачем замовлення означають його згоду дотримуватись умов цієї Угоди.

1.2 Реєстраційні дані Покупця можуть бути використані Інтернет-магазином виключно для зворотного зв'язку з Покупцем, та не можуть передаватися третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України

1.3 Замовлення на продаж товарів через Інтернет-магазин приймаються як від зареєстрованих користувачів, так і через телефон, а у разі потреби уточнення характеристик (розмірів) деяких товарів – за допомогою електронної пошти, телефону та сервісу виїзного офісу.

1.4 При виконанні замовлення менеджер інтернет-магазину Компанії не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів та ціни на них без погодження із Замовником. У разі відсутності якогось замовленого товару Компанія зобов'язана попередити Замовника та запропонувати відповідну заміну. При цьому Компанія не несе відповідальності за збитки або, можливо, втрачений прибуток Замовника.

1.5 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями.

 

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом «Доставка».

3.2 Покупець попереджений про можливість виникнення ситуації, за якої на доставку потрібно більше 4 тижнів при замовленні товару міжнародною поштою або доставка взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет-магазин не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують строки постачання, він має право відмовитись від замовлення.

3.3 Доставка по Україні / Безготівковий розрахунок

При оплаті за безготівковим розрахунком Замовник отримує оригінал рахунку та накладні від кур'єра при доставці. Для прискорення відображення надходження коштів від Замовника Компанія просить про переказ коштів повідомляти менеджеру інтернет-магазину.

Після надходження грошей Компанія надсилає товар через службу доставки. Момент передачі товару Компанією на службу доставки вважається відвантаженням товару Замовнику. Підтвердженням є декларація-квитанція, що видається службами доставки. Номер декларації про забір товару повідомляється Замовнику за телефоном.

Відповідальність про забір товару несе Замовник. У разі невчасного забору товару зі служби доставки плату за зберігання товару здійснює Замовник.

3.4 Доставка кур'єром по м. Київ / Оплата готівкою

При оплаті готівкою кур'єр доставляє бланк замовлення у двох примірниках із зазначеними реквізитами Компанії, датою продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, оплатою транспортних витрат, загальною вартістю покупки. Перший екземпляр бланка замовлення з відміткою про оплату, печаткою Компанії та підписом уповноваженої особи Компанії, а також товарний чек передається Замовнику. Інший екземпляр бланка замовлення за підписом Замовника про отримання Замовлення та оплату грошей залишається у представника Компанії.

 

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення в офісах відділень кур'єрських служб Покупець повинен перевірити кількість та якість товару. Претензії щодо некомплектності або відсутності будь-якого товару після того, як Покупець залишив офіс компанії перевізника, не розглядаються.

 

5. РЕДАКТУВАННЯ ТА ВИДАЛЕННЯ.

5.1 Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення чи встановлення на Сайті будь-якої інформації, а також видалення чи встановлення будь-яких товарів та послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари та послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це зазначено в Угоді про надання Послуг, та може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на власний розсуд та без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації її на Сайті, і належатиме до угод, укладених після дати публікації.

 

6. ПРАВО ВІДМОВИ.

6.1 Компанія резервує за собою право на власний розсуд, припинити продаж товарів та надання послуг, а також регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів або послуг.

 

7. УМОВИ УГОДИ.

 

7.1 Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет-магазину такого повідомлення.

7.2 Інтернет-магазин повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.