Політика Безпеки

Адміністрація інтернет-магазину компанії "zonakomforta.com.ua" гарантує забезпечення конфіденційності інформації, одержаної від зареєстрованих користувачів.

Інтернет магазин компанії "zonakomforta.com.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення. Вся отримана нами інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Всі реєстраційні дані, отримані від користувачів, потрібні виключно для зв'язку з метою уточнення деталей замовлення та уточнення адреси доставки.

 

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин компанії «zonakomforta.com.ua» гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

 2. Особисту інформацію можна змінити, оновити або видалити у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

 3. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин компанії "zonakomforta.com.ua" за Вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення інтернет-магазину компанії "zonakomforta.com.ua".

4. Інтернет-магазин компанії «zonakomforta.com.ua» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Увага: без технології "cookie" неможлива робота з кошиком-тобто. неможливе придбання товару.

 5. Відомості інтернет-магазину компанії «zonakomforta.com.ua» мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.